Sıkça Sorulan Sorular

Minimum sipariş miktarınız nedir?

Minimum sipariş miktarımız 1 plakadır. Bu rakam yaklaşık olarak 4,5 m² gelmektedir.

Hakiki Derinin satışları kumaş gibi top olarak mı yapılmaktadır?

Hayır. Orion Deri her bir Hakiki Deri plaka boyutunun faklı olmasından dolayı plaka şeklinde satış yapmaktadır.

Hakiki Deri döşemesinde ne kadar firemiz olur?

Uygulamaya bağlı olarak, Hakiki Deride fire payı değişkenlik gösterir. Bu fire payının hesaplanması için üreticiniz ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

Elimde olan numuneniz Websitesi veya kartelanızda olan ile aynı gözükmemektedir. Neden?

Bilgisayar, Tablet veya Televizon ekranlarının yapısı gereği renkleri farklı göstermesi veya bu ekranlarda yapılan kalibrasyon hataları nedeniyle elinizde olan numune ile farklılık gösterebilir. Ayrıca partiler arasında oluşacabilecek ton farkı nedeniyle elinizde olan numune ile kartelada olan numune arasında ufak farklılıklar oluşabilmektedir. Elinizde bulunan numune veya web sitesi görüntüsü kanadın tamamının görselini yansıtmayabilir.

Deri yazın sıcak, kışın soğuk mudur?

Deri bulunduğu ortamdaki çevresi ile bir bütün olarak hareket eder. Bu duruma bağlı olarak oda sıcaklığı veya sizin vücut sıcaklığınıza uyum sağlar.

Neden ürünler arasında fiyat farkı vardır?

Ürünlerimiz arasındaki fiyat farkının en temel nedeni üretim esnasında kullanılan hammadde ve üretim süreçlerinden kaynaklanmaktadır.

Ürünleriniz için yanmazlık sertifikası verebiliyor musunuz?

Ürünlerimizde yanmazlık özelliği bulunananlar () simgesi ile belirtilmiştir. Yanmazlık normları hakkında bilgi almak için satış ekibizimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ürünlere özel baskılar yapılabiliyor mu? Hangi ürünlere bu baskıları uygulayabilirim?

Baskı örneklerimizi Basklılar grubu altında bulabilirsiniz. Baskıya uygun olan ürünlerimiz () simgesi ile belirtilmektedir. Buradan seçeceğiniz bir renge Basklılılar grubundan seçeceğiniz bir baskıyı uygulayabiliriz.

Ürünleriniz için Teknik Özellik belgesi mevcut mudur?

Her ürünümüzün kendine özel teknik özellik belgesi mevcuttur. Teknik özellik belgesi temini için lütfen satış ekibimiz ile iletişime geçiniz.

Firmanızda hangi tür hayvanların derisi kullanılmaktadır?

Ürünlerimizde döşemeliğe uygun gıda endüstrisinde kullanılan hayvanların yan ürünü olan büyük baş hayvanların derisi kullanılmaktadır.

Ürünün metrajını nereden öğrenebilirim?

Her plakanın kendine has bir metrajı vardır. Bu metrajlar derilerin arkasında belirtilmiştir. Hakiki Deri yapısı gereği plakada bulunabilecek olan delik bu metraja dahil edilmemektedir.